Alma Rosé Assemblage 3 Bellavista
Preis:
SFr. 36.00
Summum Barahonda Yecla DO 2023 - 75cl
Preis:
SFr. 25.50
Barahonda Organic Barrica Yecla DO 2023 - 75cl
Preis:
SFr. 16.00
Barahonda Organic Yecla DO 2024 - 75cl
Preis:
SFr. 10.00
4Kilos Grimalt Caballero VT Mallorca 2020 - 75cl in Holzkiste
Preis:
SFr. 95.00
4Kilos VT Mallorca 2022 - 75cl
Preis:
SFr. 48.00
4Kilos Gallinas y Focas VT Mallorca 2021 - 75cl
Preis:
SFr. 29.90
4Kilos 12Volts VT Mallorca 2022 - 75cl
Preis:
SFr. 25.50
Pintia Toro DO 2020 - 75cl
Preis:
SFr. 78.00
Alabaster Teso la Monja Toro DO 2021 - 75cl
Preis:
SFr. 199.00
Victorino Teso la Monja Toro DO 2021 - 75cl
Preis:
SFr. 60.00
Almirez Teso la Monja Toro DO 2021 - 75cl
Preis:
SFr. 32.00
Herència Altés La Serra Negre Terra Alta DO 2019 - 75cl
Preis:
SFr. 35.00
Herència Altés Lo Grau del Inquisidor Terra Alta DO 2020 - 75cl
Preis:
SFr. 35.00
Herència Altés La Xalamera Terra Alta DO 2019 - 75cl
Preis:
SFr. 28.90
Herència Altés La Serra Blanc Terra Alta DO 2020 - 75cl
Preis:
SFr. 27.50
Herència Altés La Pilosa Terra Alta DO 2021 - 75cl
Preis:
SFr. 19.90
Herència Altés La Imprudent Terra Alta DO 2024 - 75cl
Preis:
SFr. 12.50
Herència Altés La Cirereta Terra Alta DO 2024 - 75cl
Preis:
SFr. 12.50
Herència Altés L'Espontània Terra Alta DO 2025 - 75cl
Preis:
SFr. 12.50
Las Iruelas Comando G Sierra de Gredos 2023 - 75cl
Preis:
SFr. 180.00
Stückpreis:
SFr. 240.00 CHF/l
El Reventón Comando G Sierra de Gredos 2022 - 75cl
Preis:
SFr. 98.00
Stückpreis:
SFr. 130.67 CHF/l
la Breña 1er Cru Comando G Sierra de Gredos 2022 - 75cl
Preis:
SFr. 98.00
Stückpreis:
SFr. 130.67 CHF/l
Peña la Mora 1er Cru Comando G Sierra de Gredos 2022 - 75cl
Preis:
SFr. 98.00
Stückpreis:
SFr. 130.67 CHF/l